MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 4182478
nr 418 2478
Pottskåp
Ett par, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 juni 2006
400 kr
600 kr
700 kr